-5 0 +5
pl en de
Wtorek, 06.12.2011     
16:18:22
signal iduna

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

 

  

ŚIT na Targach GLOB 2012

Poraz kolejny Śląska Izba Turystyki wzięła udział w Targach Turystycznych GLOB 2012. Stoisko dzieliliśmy z ITRP, która promowała członków Izb Regionalnych z całej Polski.

ŚIT podobnie jak w roku ubiegłym przyjęła formułę prezentowania ofert wszystkich członków zrzeszonych w Izbie. Istotnym faktem było to, że udział był bezpłatny.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Wiele biur podróży, hoteli, wyższych uczelni, szkół średnich oraz przewoźników dostarczyło materiały reklamowe, ulotki, banery itp., które zagospodarowano według życzeń
 zainteresowanych. Hostessy - praktykanci ze szkół średnich i wyższych rozdawali ulotki, foldery zainteresowanym odwiedzającym Targi GLOB 2012.
 Na stoisku ŚIT ciągle przebywali odwiedzający nas członkowie, studenci, piloci, przewodnicy i goście z innych Izb Regionalnych z całego kraju.
Zainteresowaniem cieszył się nasz nowy portal internetowy prezentujący zaplecze województwa Śląskiego dostępny na stronie www.slask.travel.
Wśród odwiedzających byli również ubiegłoroczni laureaci konkursu " Stół pięknie nakryty ". Wszystkim brakowałoi w tym roku tej ekspozycji, co należy wziąć pod uwagę w roku przyszłym i być może wrócić do tego konkursu.
Podczas rozmów z organizatorami Targów jak i z odwiedzającymi nasze stoisko przeważała opinia o dobrej organizacji i celowości istnienia Targów Turystycznych GLOB w Katowicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: Śląska Izba Turystyki, data dodania: 16.05.2012, 00:00
źródło: ŚIT
 

Komentarze do wiadomości

Na razie nikt nie dodał jeszcze komentarza. Bądź pierwszą osobą która pozostawi tutaj komentarz.

 

Napisz komentarz

Wypełnij wszystkie pola.


Trwa ładowanie...